Ищу друга или подругу!

Закрыто
Þunarr
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 04 апр 2016, 09:39

Ищу друга или подругу!

Сообщение Þunarr » 28 апр 2016, 09:43

:D Смішно, звісно, але дійсно виникла така проблема і ця проблема стосується подальшого росту, як розробника та кращого фахівця в галузі проектування, тестування та розробки програмного забезпечення!
Тому, прошу до даного питання віднестися з повагою, бо в наш час існує недостача спілкування, а спілкування плідного взагалі немає!
Дуже буду радий новому знайомству.
Мені потрібен друг чи подруга, бажано в одному екземплярі по інтересам, звісно з чудовим рівнем та освітою. З подругою звісно спілкуватися цікавіше, бо це інакший погляд на ті самі речі, до того ж жіночий розум трохи інакші інтерпретації і відображення цього світу має. І це вважаю більш корисніше для розвитку. Хоча вік, стать інші побічні вади мене мало цікавлять, тому дуже надіюся на плідне спілкування.
Цілі. Перша ціль - це професійні досягнення, друге спілкування та реалізація планів. Також сумісне планування уроків, вивчення складних тем, кожного місяця читання разом тих само технічних книжок, освоєння матеріалу більш твердо.
Дуже корисно для студенток технічних вишів по фаху програмування та розробка програмного забезпечення.
Основні нахили: Java(SE,EE), Android, iOS, Linux, *BSD, SQL, SQLite, MySQL, C/C++, PHP, JS, Python інші технології.
Чекаю на плідне знайомство))

Аватара пользователя
Foenix
Сообщения: 4201
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 12:01

Re: Ищу друга или подругу!

Сообщение Foenix » 28 апр 2016, 10:58

та ты на dow.ua быстрей себе найдешь кого-нибудь
R.id.team

NullPointerException - что делать???
viewtopic.php?f=33&t=3899&p=28952#p28952
Где моя ошибка?
viewtopic.php?f=60&t=3198

Аватара пользователя
Mikhail_dev
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 09 янв 2012, 14:45
Откуда: Самара

Re: Ищу друга или подругу!

Сообщение Mikhail_dev » 28 апр 2016, 14:57

Я конечно не против украинского языка, но как читать русским, на русскоязычном сайте?

Аватара пользователя
Foenix
Сообщения: 4201
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 12:01

Re: Ищу друга или подругу!

Сообщение Foenix » 28 апр 2016, 15:53

тебе щас кажут, что нормальный русский может выучить украинский, не обломится)
R.id.team

NullPointerException - что делать???
viewtopic.php?f=33&t=3899&p=28952#p28952
Где моя ошибка?
viewtopic.php?f=60&t=3198

Þunarr
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 04 апр 2016, 09:39

Re: Ищу друга или подругу!

Сообщение Þunarr » 20 май 2016, 19:52

Спасибо за комментарии, Друга нашел и надеюсь на плодотворное сотрудничество!
К сожалению, люди немного скованы предрассудками и обычные размышления принимают слишком близко к сердцу.
Да, живу в Украине и менталитет очень отличается, так как в Украине всё можно говорить прямо и без каких-либо опасений. Правда только, что можно говорить и выражать свою позицию или мысль.
Поэтому у нас имеются отличия во многих аспектах.
Но, это слабая причина прекращать общение и считать друг друга врагами.
Этот форум создан для общения и обмена опытом, поэтому нет смысла переносить сюда все личные проблемы или недостаток чего-либо, или неприязнь!
Благодарен за комментарии, очень!

Аватара пользователя
Mikhail_dev
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 09 янв 2012, 14:45
Откуда: Самара

Re: Ищу друга или подругу!

Сообщение Mikhail_dev » 21 май 2016, 00:27

А где я писал про неприязнь? Я просто прочитать ваше сообщение не могу, ибо не знаю украинского, хоть корни чисто украинские. И просьба не говорить вообще про политику, ведь про неё не было ни сказано ни слова, и намёков тоже не было.

NightScream
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 22 фев 2015, 23:18

Re: Ищу друга или подругу!

Сообщение NightScream » 22 май 2016, 13:59

Мда, странный Þunarr, логики ноль.

Закрыто